ارسال به دوستان
کد خبر : 76985
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1394 16:8

نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال»در مركز تئاتر كانون

نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال» به کارگردانی و نویسندگی امین دلپذیر در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می شود.


این نمایش که در تالار گلستان در حال اجرا مي باشد اولین اثری است که در سال 1394 با هدف حمایت از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها بر روی صحنه مرکز تئاتر کانون رفته است.
بر این اساس، ماجرای این نمایش از آن جا شروع می شود که «مسافر کوچولو» - که یک هفته دیگر تولدش است - دو نفر از دوستانش را گم کرده و دست به دامان عمو نقال می شود تا آن ها را پیدا کند. عمو نقال او را به داستان های قدیمی ایران می برد و با عبور از پرد ه های نمایشی، داستان های زیبا را زیر و رو می کند تا این که...
در این نمایش، پریسا نقدی زاده، محمد حبیبی، مهشاد غلامی، زهرا محمدی، ریحانه ذوقی خواه، مجید اجدادی، سوگند هجرتی، امین دلپذیر، سیدرضا رفیعی و امیر مردفکری، ایفای نقش می کنند.
هم چنین، هدی دهقان طراحی دکور و لباس و حسن طاهری موسیقی نمایش «مسافر کوچولو و عمو نقال» را بر عهده داشته اند.
این نمایش هر روز به جز روزهای شنبه در ساعت 18 و 30دقیقه  برای عموم علاقه مندان و صبح ها نیز با هماهنگی قبلی برای مهد کودک ها و مدارس در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران نمایش داده می شود.
شماره تلفن های 09387337555-88966119 نیز برای ذخیره بلیت در نظر گرفته شده است.


منبع:
کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :