ارسال به دوستان
کد خبر : 75033
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1394 10:50

قصه های رضوی بار دیگر در جشنواره امام رضا(ع)

قصه گویان رضوی بار دیگر برای شرکت در سیزدهمین جشنواره امام رضا(ع) آماده می شوند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان این جشنواره با انتشار فراخوانی مهلت شرکت در این مسابقه را 10 مرداد 1394 تعیین کرده است.
علاقه مندان باید در زمان تعیین شده آثار خود را به دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام ارسال کنند.
این مسابقه شامل بخش مربیان کانون، بخش آزاد (همکاران بازنشسته ی کانون، معلمان، دانشجویان، روحانیون و کارکنان سایر نهادهای فرهنگی) است.
بر اساس فراخوان این مسابقه، شیوه ی اجرای این رقابت در دو بخش بدون ابزار و با ابزار است که در بخش بدون ابزار قصه گو بدون استفاده از ابزار خاص و تنها با بهره گیری از توانایی و خلاقیت خود مانند کلام، صدا، حرکات ویژه، بیان و تغییر صدا به اجرای قصه گویی می پردازد و در بخش با ابزار، قصه گو با استفاده از هر نوع ابزاری مطابق معیارهای اخلاقی، کاری و تربیتی اجرا می کند.
توجه به مضامین احادیث رضوی در قصه ها، مد نظر قرار دادن اعتبار روایی قصه ها و پرهیز از اجرای نمایشی از نکات قابل توجه قصه گویان است.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید فیلم قصه گویی خود را در قالب  لوح فشرده به همراه پیوست های مربوط در شیوه نامه به دفاتر کانون استان خود ارسال کنند.
دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی که در اداره کل آفرینش های فرهنگی کانون واقع در خیابان حجاب تهران مستقر شده است؛ بهمن سال گذشته با انتشار فراخوانی در 8 موضوع از علاقه مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی، مذهبی و هنری دعوت کرده بود.
گفتنی است فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (علیه السلام) از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با 8 موضوع «نقاشی»، «خوش نویسی»، «داستان کوتاه»، «شعرخوانی و مشاعره»، «معرفی شخصیت»، «نشریه نگاری» (کاغذی)، «قصه گویی» و «معرفی کتاب» (کتاب سازی) در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :