ارسال به دوستان
کد خبر : 74029
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1394 12:42

درخشش 9 کودک نقاش ایرانی در مسابقه ی بین المللی هیکاری ژاپن

9 کودک و نوجوان ایرانی موفق به دریافت جایزه از بیست و دومین مسابقه بین المللی نقاشی انجمن «هیکاری» کشور ژاپن در سال 2014، شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، کودکان و نوجوانان عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دو نشان طلا، یک نقره، پنج برنز و یک دیپلم افتخار این مسابقه بین المللی را از آن خود کردند.
این مسابقه که همه ساله در ژاپن برگزار می شود، در سال 2014 به موضوع «کشاورزی، زمین زراعی، طبیعت، محیط زیست، مردم و خانواده» اختصاص یافته بود.
در این رقابت هنری، «نسرین محبوب» 12 ساله از پارس آباد اردبیل و «محبت چنگیزی» 13 ساله از بهبهان خوزستان جایزه طلا را از آن خود کرده اند.
هم چنین جایزه نقره این مسابقه به «یگانه چوبتاشانی» 8 ساله از شهر هوانیروز استان کرمانشاه، تعلق گرفته است.
در عین حال، پنج جایزه برنز نیز به «ترانه حاجی نجف» 6 ساله از شهر اهواز در خوزستان، «یسنا شکرزهی» 8 ساله از زاهدان در سیستان و بلوچستان، «نرجس سیدنژاد» 15 ساله از مشهد خراسان رضوی، «حسین نیری» 11ساله از کوزران کرمانشاه و «باران نظری» 7 ساله از شاهین شهر اصفهان، اختصاص یافته است.
«امیرحسین موسوی راد» 9 ساله از شهر بهبهان خوزستان نیز دیپلم افتخار این رقابت هنری را از آن خود کرده است.
در این مسابقه در مجموع 20 جایزه طلا، 40 جایزه نقره، 60 جایزه برنز و 80 دیپلم افتخار به شرکت کنندگان اهدا گرديد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :