ارسال به دوستان
کد خبر : 73633
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1394 11:26

«شازده کوچولو» اگزوپری در مرکز تئاتر کانون

نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی مهدی قلعه بر روی صحنه مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می رود.


این نمایش براساس رمان مطرح آنتوان دوسنت اگزوپری به نویسندگی بیتا هنیگ و ترجمه مریم صیادمقدم از روز 6 اردیبهشت در تالار بوستان مرکز تئاتر کانون به نمایش در می آید.
«شازده کوچولو» داستان شاعرانه ای است درباره ی کودکی که از سیاره اش سفری را آغاز می کند و با آدم های تنهایی روبرو می شود که نمی توانند از فکر و عشق و تخیل خود استفاده کنند و شازده کوچولو در طول سفرش می فهمد که عشق و دوستی چه اندازه مهم است.
علی بیگ محمدی، نیوشا خواجه حسینی، فاطمه خدابنده لو، مریم صیادمقدم، رضا بهرامی، عطا مقیمی، علی صفا، فرزاد سلیمانی و امیر مختارجعفری در این نمایش ایفای نقش می کنند.
در عین حال، فرزاد سلیمانی و صدیقه کلهر به عنوان عروسک گردان و مریم صیادمقدم به عنوان دستیار کارگردان با عوامل نمایش «شازده کوچولو» همکاری می کنند.
طراحی و ساخت عروسک ها و دکور این نمایش را علیرضا حسین پور بر عهده داشته و فرزاد سلیمانی، محمدرضا شاملوفرد و سپیده اقدامی نیز در ساخت عروسک ها و دکور همکاری نموده اند.
نمایش «شازده کوچولو» هر روز در ساعت 18:30 برای عموم علاقه مندان و صبح ها نیز با هماهنگی قبلی برای مهد کودک ها و مدارس در مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران نمایش داده می شود.
گفتنی است شماره تلفن های 09387337555-88966119- 09357371285 برای ذخیره بلیت در نظر گرفته شده است.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :