ارسال به دوستان
کد خبر : 73170
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1394 12:6

دعوت از کودکان و نوجوانان برای شرکت در مسابقه «شعرخوانی و مشاعره رضوی»

«شعرخوانی و مشاعره رضوی» از سری مسابقات ویژه ی کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام است که از سوی کانون برگزار می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شرکت کنندگان می توانند اشعار و سروده های خودشان را که مرتبط با موضوع رضوی است به جشنواره ارسال کنند.
آثار شرکت کنندگان قرار است در بخش شعرخوانی در در چهار گروه سنی: 7 تا 9 سال، 10 تا 11 سال، 12 تا 14 سال و 15 تا 17 سال و در بخش مشاعره، در سه گروه سنی: 10 تا 12سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 17 سال مورد ارزیابی قرار می گیرد.
بر اساس این فراخوان، در این بخش داوطلبان به حفظ و خوانش اشعاری اقدام می کنند که دارای قالب شعری بوده و از نظر معنی شفاف و مناسب گروه سنی کودک و نوجوان باشد.
در عین حال، در بخش مشاعره تقویم زمانی اجرای مشاعره در 3 مرحله طراحی شده و در بخش شعرخوانی تاریخ انجام مراحل استانی در اختیار استان است که از برگزیدگان هم زمان با دهه کرامت تقدیر خواهد شد.
دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی که در اداره کل آفرینش های فرهنگی و امور استان های کانون واقع در خیابان حجاب تهران مستقر شده است؛ بهمن سال گذشته با انتشار یک فراخوان در 8 موضوع از علاقه مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی مذهبی و هنری دعوت کرده بود.
گفتنی است فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) از سوی کانون، با 8 موضوع «نقاشی»، «خوش نویسی»، «داستان کوتاه»، «شعرخوانی و مشاعره»، «معرفی شخصیت»، نشریه نگاری (کاغذی)، «قصه گویی بین المللی» و «معرفی کتاب» (کتاب سازی) در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :