ارسال به دوستان
کد خبر : 73064
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1394 18:13

ابراز ارادت کودکان و نوجوانان به امام رضا(ع) با نوشتن «داستان کوتاه رضوی»

علاقه مندان به شرکت در مسابقه «داستان کوتاه رضوی» تا روز 20 تیر برای ارسال آثار خود به دبیرخانه کارگروه کودک ونوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا علیه السلام فرصت دارند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محور موضوعی این مسابقه احادیث،  روایات، زندگی امام رضا(ع) و اشعار درباره ی این امام بزرگوارتعیین شده است.
دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی به تازگی  در اداره کل آفرینش های فرهنگی و امور استان های کانون مستقر شده است.
این دبیرخانه بهمن سال گذشته با انتشار یک فراخوان در 8 موضوع از علاقه مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی مذهبی و هنری دعوت کرده بود.
در همین حال هدف از اعلام فراخوان داستان کوتاه رضوی، ترغیب کودکان و نوجوانان به مطالعه و دانش افزایی در حوزه ادبیات رضوی (به ویژه داستان نویسی) اعلام شده است.
بر اساس این فراخوان، هر شرکت کننده می تواند حداکثر 3 اثر با موضوع رضوی، که تاکنون در مسابقات، فراخوان های قبلی یا دیگر مسابقات شرکت داده نشده باشد، به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
در عین حال، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه ی جشنواره نیز 20 تیر 1394 و اعلام اسامی برگزیدگان همزمان با میلاد امام رضا (ع) خواهد بود.
گفتنی است فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) از سوی کانون، با 8 موضوع «نقاشی»، «خوش نویسی»، «داستان کوتاه»، «شعرخوانی و مشاعره»، «معرفی شخصیت»، نشریه نگاری (کاغذی)، «قصه گویی بین المللی» و «معرفی کتاب» (کتاب سازی) در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir  منتشر شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :