ارسال به دوستان
کد خبر : 73062
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1394 18:3

نقاشی دختر افتخار آفرین ایرانی اثر برتر المپیاد هنری واشنگتن

ملیکا ربیعی دختر افتخار آفرین ایرانی در ادامه ی موفقیت های هنری خود به عنوان اثر برتر پنجمین المپیاد هنری بنیاد بین المللی هنر کودک در واشنگتن را کسب کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این دختر 16 ساله ایرانی از زمان خردسالی خود تاکنون بیش از 15 جایزه مسابقه های بین المللی نقاشی جهان را از آن خود کرده است.
در همین حال مسابقه نقاشی واشنگتن با موضوع «ورزش مورد علاقه من» برگزار شد و ملیکا با کشیدن نقاشی از ورزش چوگان، (ورزش اصیل ایرانی) این موفقیت را به دست آورد.
برگزار کنندگان این رقابت از این دختر ایرانی به عنوان تنها نماینده کشور برای حضور در اردوی دو هفته ای تابستانی پنجمین المپیاد هنری به همراه نمایندگان سی کشور شرکت کننده در واشنگتن دعوت کرده اند، اردویی که از 8 تا 20 تیر 1394 برگزار می شود.
این در حالی است که عضو سابق کارگاه های هنری کانون اثر نقاشی خود را به صورت انفرادی به این رقابت ارسال کرده بود.
ملیکا ربیعی در سال های گذشته پنج سال پیاپی جوایز مسابقه شانکار هند را به دست آورد و از سه سالگی بیش از 15 جایزه ی جهانی را از معتبرترین مسابقات بین المللی ایران و جهان در کارنامه هنری خود ثبت کرده است.
دریافت جایزه ویژه IQNet در بخش بین المللی نهمین مسابقه بین المللی نقاشی محیط زیست ژاپن، دیپلم افتخار چهاردهمین مسابقه بین المللی نقاشی اینوهیکاری ژاپن، جایزه طلایی مسابقه تیان جین چین، نشان طلایی و دیپلم افتخار مسابقه همبستگی کشورهای اسلامی در عربستان، نشان طلایی و دیپلم افتخار مسابقه نقاشی کودکان در مصر و دریافت دیپلم های افتخار مسابقه نقاشی لیدیسه چک، بلاروس، بنگلادش و خارکوف اوکراین و جوایزی دیگر از آمریکا و دیگر کشورهای جهان از جمله این موفقیت هاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :