ارسال به دوستان
کد خبر : 69203
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393 15:49

«خرس آرکانسا» به صحنه مرکز تئاتر کانون بازگشت

نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی اسفندآبادی از روز 3 اسفند اجرای خود را در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سر می گیرد.


این نمایش که با استقبال خانواده ها، مدارس و مهدهای کودک اجرایی موفق در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر کانون داشت از 3 اسفند دوباره میزبان عموم خانواده ها می شود.
خرس آرکانسا که از 4 بهمن تنها صبح ها روی صحنه می رفت و پنجشنبه ها و جمعه ها پذیرای خانواده ها بود برای سومین بار تمدید شد و هر روز ساعت 18 اجرا می شود.
خرس آرکانسا نوشته اوراند هریس با ترجمه بهزاد نژادقنبر به فارسی برگردانده شده است. آهنگ سازی این نمایش شاد و آهنگین را رضا حقگو، طراحی صحنه سمیه سلمانی، طراحی لباس اکرم دهقانی و طراحی گریم فهیمه راهوار بر عهده دارند.
در این نمایش داستان دختربچه ای بیان می شود که وقتی آرزو می کند پدربزرگش را هرگز از دست ندهد ماجراهای شگفت انگیزی را پشت سر می گذارد.
در این نمایش قهرمان داستان در جهان تخیل با خرسی که در سیرک هنرنمایی می کند آشنا شده و در مسیر آرزوی خرس پیر، تصویری امیدبخش و زیبا از ارتباط نسل های مختلف و زندگی خلق می کند.
علاقه مندان می توانند ازطریق شماره تلفن های 09387337555، 09392542161 برای ذخیره جا و پیش خرید بلیت های این نمایش اقدام کنند.


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :