ارسال به دوستان
کد خبر : 68222
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1393 15:1

کارگاه نقاشی، صنایع دستی و قصه گویی ویژه کودکانو نوجوانان

در حاشیه ی جشنواره ی کتاب کودک و نوجوان، کارگاه های صنایع دستی، نقاشی و قصه گویی، آموزش های هنری را به کودکان و نوجوانان شرکت کننده به صورت رایگان ارایه می دهند.


در ایام برگزاری جشنواره و نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان که از 18 تا 24 بهمن در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری خیابان حجاب تهران برگزار می شود،
مربیان هنری با برپایی غرفه های ویژه ، برای بازدیدکنندگان قصه گویی و نقالی کرده و بچه ها را در کارگاه های نقاشی و صنایع دستی برای خلق آثار هنری یاری می کنند.
هفدهمین جشنواره ی کتاب کودک و نوجوان، امسال با هدف جلب توجه خانواده ها به خرید کتاب برای فرزندان خود، در دو بخش اهدای جوایز کتاب های برگزیده و بخش نمایشگاه تخصصی کتاب به مدت یک هفته برگزار می شود.
بیش از 40 ناشر تخصصی کتاب کودک و نوجوان در این نمایشگاه حضور دارند. تخفیف های 10 و 15درصدی برای خرید کتاب کودک و نوجوان، در کنار برپایی غرفه های موضوعی کتاب، از جمله ویژگی های این نمایشگاه اعلام شده است.
این جشنواره که هم زمان با ایام دهه ی فجر در تهران کار خود را آغاز کرده، از ساعت 9 صبح تا 7 بعدازظهر، در کنار غرفه های کتاب، با برگزاری نمایش فیلم و تئاتر و کارکاه های هنری، پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.
هر روز در این نمایشگاه، در دو نوبت صبح و عصر، تئاتر "ماهی رنگین کمان" برای بچه ها اجرا و در ساعات مختلف نیز فیلم های سینمایی و انیمیشن های مناسب برای گروه های سنی کودکان و نوجوانان اکران می شود.
مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران واقع شده است.
 

منبع:
کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :