ارسال به دوستان
کد خبر : 66974
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1393 11:21

فراخوان سیزدهمین جشنواره رضوی کانون منتشر شد

فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.


این جشنواره با 8 موضوع «نقاشی»، «خوش نویسی»، «داستان کوتاه»، «شعرخوانی و مشاعره»، «معرفی شخصیت»، نشریه نگاری (کاغذی)، «قصه گویی بین المللی» و «معرفی کتاب» (کتاب سازی) برگزار می شود.
بر همین اساس، دو موضوعِ «معرفی شخصیت» و «قصه گویی بین المللی» ویژه مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون و شش موضوع دیگر برای کودکان و نوجوانان 7 تا 17 ساله در نظر گرفته شده است.
در این فراخوان محورهای موضوعی، شرایط شرکت، شرایط آثار، جوایز برگزیدگان و تقویم اجرایی این جشنواره به صورت کامل بیان شده است.
معرفی شخصیت امام رضا (ع)، خاندان و یاران امام رضا (ع)، احادیث و روایات امام رضا (ع)، سخنان، احادیث و روایت های سایر بزرگان در ارتباط با امام رضا(ع)، آداب و رسوم و خاطر ه های زیارت و کودکان، خانواده ی من و حرم امام رضا (ع) و... از جمله محورهای موضوعی این جشنواره به شمار می رود.
نشانی ارسال آثار، تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور تعیین شده است.
بر اساس این خبر، شماره تلفن 88967421  نیز برای ارتباط با دبیرخانه جشنواره در نظر گرفته شده است.
گفتنی است سیزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سال 1394 هم زمان با میلاد امام رضا (ع) برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا


منبع: کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :