ارسال به دوستان
کد خبر : 65254
تاریخ انتشار : 6 دی 1393 10:1

برگزاری نشست هم اندیشی

این نشست، با همکاری کمیسیون ملی یونسکو در ایران و مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش، ٧ دی ماه ١٣٩٣ در دبستان تطبیقی پسران برگزار می شود.


هدف از این نشست که با حضور گروهی از مدیران و مسئولان مدارس مرتبط با یونسکو در ایران، مدرسه های دولتی و خصوصی، و مسئولان کمیسیون ملی یونسکو و وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود، فراهم ساختن زمینه بحث و تبادل نظر درباره ی ارزیابی عملکرد مدرسه های عضو شبکه "مدارس مرتبط با یونسکو" (ASP net) در ایران، شناخت چالش ها و بهترین تجربه های مدرسه های فوق، ظرفیت سازی مدرسه های عضو شبکه ASP net در ایران، و تقویت مشارکت مدرسه های در طرح های ابتکاری بین المللی مطابق با اهداف توسعه پایدار جهانی است.

"شبکه مدارس مرتبط با یونسکو" در سال ١٩۵٣ تشکیل شد و حدود ١٠ هزار موسسه آموزشی از ١٨١ کشور، در این شبکه عضویت دارند. این موسسه های آموزشی شامل مدرسه هایی در مقاطع پیش دبستان، دبستان، متوسطه و مدرسه های فنی تا موسسه های تربیت معلم هستند که در زمینه های تفاهم بین المللی، صلح، گفتگوی بین فرهنگی، توسعه پایدار و حفظ محیط زیست، و شهروندی جهانی فعالیت می کنند. در ایران تاکنون ۱۸ مدرسه به عضویت این شبکه در آمده اند. این مدرسه ها در استان تهران و شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز  قرار دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :